Yeşil Yapı Kataloğu

ABS YAPI ELEMANLARI SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

2011 yılında kurulan ABS Yapı Elemanları Tic. ve San. Ltd. Şti., 35 yıllık geri dönüşümlü plastik ve yapı malzemeleri alanında deneyimli Geopast S.p.A’nın Türkiye’deki tek yetkili distribütörüdür. Geoplast ürün ailesi, “Kalıp”, “Bina”, “Su”, “Yeşil” ve “Spor” olmak üzere 5 ana grupta toplanmıştır.

Geoplast ürünleri; geleneksel ürünlerden hafifliği, kolay uygulanabilirliği, hızlı kurulumu/sökümü, yapı estetiğine sağladığı katkı ve genel olarak toplam inşaat maliyetlerinde sağladığı tasarruf ile fark yaratmaktadır. Başta inşaat olmak üzere geniş ürün gamı çok sayıda sektöre işlevsel ve kolay çözümler sunmaktadır.

Geoplast hem enerji tüketimini hem de atık üretimini azaltarak çevreye uyumluluk konusunda duyarlılığını ortaya koymaktadır. Geri dönüşümlü malzemeden üretilen ürünlerimiz, yapıların inşasında en verimli şekilde kullanılmaktadır. Geoplast ürünleri yapının, bulunduğu çevrenin ve içinde yaşayanların yaşam kalitesini arttırmaya devam etmektedir. Ürünlerimiz ayrıca, “Yeşil Binalar” için gerekli olan LEED sertifikası puanı da kazandırmaktadır.

Yeni ürünler, haberler ve diğer duyurulardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.