Yeşil Yapı Kataloğu

SCHINDLER TÜRKELİ ASANSÖR SANAYİ A.Ş.

Schindler Group, dünyanın en önemli asansör ve yürüyen merdiven tedarikçilerinden biridir. Yaklaşık 58.000'den fazla çalışanı vardır ve beş kıtada faaliyet göstermektedir. Schindler, dünya çapında hemen her yapı tipi için taşıma sistemlerinin tasarımını, montajını ve modernizasyonunu gerçekleştirerek ilgili servis hizmetlerini sunar. Schindler ekipmanı, global olarak günde bir milyar kişiyi bir yerden başka bir yere taşır.

Schindler’in Türkiye’deki ilk varlığı 1892 yılında Pera Palas Oteli’ne ve sonrasında 1937 yılında da Atatürk için Dolmabahçe Sarayına montajları yapılan asansörler ile başlamıştır. 1947 yılından itibaren ise Türkeli Asansör olarak faaliyetine başlayan firmamız 1992 yılından bu yana %100 İsviçre sermayeli Schindler Türkeli Asansör Sanayi A.Ş. olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

İstanbul Avrupa ve Anadolu bölgeleri başta olmak üzere Ankara, İzmir, Antalya, Adana'da bölge ofislerimiz ve birçok ilde temsilciliklerimiz mevcuttur. Vizyonu "hizmet yoluyla liderlik" üzerine kurulu olan Schindler, alışveriş merkezlerinden havalimanlarına, hidroelektrik santrallerinden hastanelere, konutlara ve iş merkezlerine kadar sayısız projeye imza atmıştır. Türkiye’nin ISO 9001 belgesine sahip ilk asansör ve yürüyen merdiven firmasıdır.

Schindler'in günümüzdeki başarısı, müşteri hizmeti, kalite ve güvenlik gibi temel değerlere olan bağlılığına ve müşterilerin ihtiyaçlarına cevaben akıllı çözümler üretmekte kullandığı yaratıcılık ve yenilik gibi güçlü yönlerine dayanır.

Yeni ürünler, haberler ve diğer duyurulardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.