Yeşil Yapı Kataloğu

DİYALOG OFİS DONANIMLARI LTD. ŞTİ.

Diyalog Ofis, 2000 yılında geçmiş yılların profesyonel birikiminin üzerine uluslararası temsilcilik firması olarak kuruldu.

Diyalog Ofis, birbirini tamamlayan farklı marka ve ürünleri harmanlayıp ofis, otel ve benzeri alanlarda her türlü mobilya ihtiyacına çözüm yaratmaktadır.

Çalışma istasyonlarından bekleme alanlarına, toplantı mekanlarından çok amaçlı salonlara, konferans salonlarından, kütüphane ve arşiv sistemlerine uzanan geniş yelpazede alternatifler sunulmaktadır.

Diyalog Ofis, 2000 yılından beri ofis mobilyasında lider markaların temsilciliğini üstlenmekte. Kimisi yeşil akımın da öncülüğünü yapan bu firmalar sırasıyla: Sedus, Lammhults, Renz, Abstracta, Helland, Caloi, Italiana Divani, &’Costa, Saas, Bericoplast, Kinnarps ve Kinnarps’ın bünyesinde barındırdığı Materia, Scandiform, Nordic Care, Drabert, Martinstoll.

Diyalog Ofis’in hepsi farklı alanlarda lider olan bu firmaları, insan ve yaşadığı çevre faktörünü göz önüne alarak; verim, işlev, akustik, ergonomi ve estetiği harmanlayıp, üstün hizmet kalitesiyle müşterilerine en doğru ürünleri ve proje çözümlerini sunmaktadır.

Yeni ürünler, haberler ve diğer duyurulardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.