Yeşil Yapı Kataloğu

OTİS TÜRKİYE

ENERJİ VERİMLİ OTİS ASANSÖRLER

1865’te İstanbul’da kurulan ve 1921’den bu yana kesintisiz olarak asansör sektöründe faaliyet gösteren Türk firması Buga, 1991 yılında Buga Otis (Otis Türkiye) adını aldı. 1957’de asansör imalatına başlayan Otis, 1975’te yürüyen merdiven imalatı yapan ilk firma oldu.

Bugün, Türkiye’nin en büyük ikinci 500 sanayi kuruluşu içinde yer alan tek asansör firması olan Otis Türkiye, yılda 2.000 adet asansör ve yürüyen merdiven/yol kapasitesi ile bulunduğu bölgede önemli bir üretim üssü olarak konumlanıyor.

Türkiye’deki dev konut ve ofis projelerinin yanı sıra, alışveriş, iş, kültür ve eğlence merkezi, havaalanı ve metro gibi insan trafiğinin yoğun olduğu yapılara özel çözümler sunuyor.

Türkiye’nin en yüksek, en hızlı, çift katlı ve akıllı yolcu yönlendirme sistemine sahip asansörlerini üreten öncü bir firma olmanın yanı sıra serviste mükemmellik ilkesiyle tüm Türkiye’de servis hizmeti sağlıyor. 5 Bölge Müdürlüğü, 7 Servis Şubesi ve ‘Çağrı Merkezi’ ile ülke çapında 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veriyor.

Ürünler

Yeni ürünler, haberler ve diğer duyurulardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.