Yeşil Yapı Kataloğu

PETRA End.Ür.San. ve Tic.Ltd.Şti.

PETRA The Flooring Co, tüm teknik özellikler ve çevreye saygı konusunda dünyanın en kaliteli zemin malzemelerini sayısız ihtiyaca uygun renk ve desenle müşterilerine 20 seneyi aşkın süredir sunuyor. Zemin kaplama malzemeleri sektörünün lider kuruluşlarından biri olan PETRA The Flooring Co. kurulduğu 1993 yılından bu yana hızla artan pazar payına ilaveten üstün kalite ve hizmet anlayışı ile kendine sektörde sağlam bir yer edindi.

PETRA The Flooring Co., temel firma prensiplerinden biri olarak her zaman bünyesinde çevreye ve insana faydalı ürünler barındırmayı benimsiyor. İyi tasarımları sürdürülebilir yaklaşımlarla desteklemeyi amaç edinen PETRA, ürün gamında bulunan tüm zemin malzemeleri ile müşteriye sağladığı ekonomik değerlerin ve uzun kullanım ömrünün yanı sıra LEED, BREEAM vb. yeşil bina sertifikalarında en yüksek puanların alınabilmesini sağlıyor.

Kendi ürün grubunda alınabilecek tüm çevre ve kalite sertifikalarına sahip olan PETRA The Flooring Co. Ürünleri ve çevrecilik ilkesini benimseyen yönetimiyle dünyanın en sağduyulu üreticilerini PETRA bünyesinde bir araya getirmiştir. Buna göre PETRA, dünyanın önde gelen üreticilerinden İngiliz menşeili Milliken karo ve rulo halıları, İngiliz menşeili Designflooring lüks vinil zeminleri, Arjantin menşeili Indelval kauçuk zemin ürünleri, ve Amerikan menşeili IdeaPaint yazılabilir duvar boyasının Türkiye’deki genel yetkilisidir.

Ürünler

Yeni ürünler, haberler ve diğer duyurulardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.