Yeşil Yapı Kataloğu

ÇUHADAROĞLU ALÜMİNYUM SİSTEMLERİ

1954 yılında, Yüksek Mimar Ahmet ÇUHADAROĞLU tarafından kurulan ÇUHADAROĞLU, çelik yapı elemanları üretimiyle sektöre girerek 1965 yılından beri ağırlıklı olarak inşaat sektöründe mimari uygulamalar için alüminyum kapı pencere doğrama üretimi ve uygulanması alanlarında faaliyet göstermektedir. ÇUHADAROĞLU Grup, günümüzde alüminyum sektöründe akla gelen ilk markalardan biridir.

Yeniliğe açık şirket kültürü, çağdaş yöntemleri kullanan global şirket anlayışı ve teknolojik donanımı ile ÇUHADAROĞLU, hizmet verdiği tüm alanlarda kalite yönetimi sistemleriyle müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Yurtiçinde ve yurtdışında oldukça yüksek bilinirliği olan grup; kalite, güven, rekabetçilik, teknolojik üstünlük, faaliyet alanı çeşitliliği gibi özellikleriyle şirketlerini geleceğe taşımaktadır.

ÇUHADAROĞLU Grup; alüminyum profil, ekstrüzyon, toz boya ve eloksal yüzey işlemli alüminyum profilleri, alüminyum kapı, pencere ve cephe sistemleri, otomatik döner ve kayar kapı sistemleri, yangın, kurşun ve bombaya dayanıklı güvenlik sistemleri, alüminyum yapı elemanları, taahhüt ve üretimi ile inşaat sektöründe hizmet vermektedir.

Yeni ürünler, haberler ve diğer duyurulardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.