Yeşil Yapı Kataloğu

FORM ŞİRKETLER GRUBU

1965 yılında kurulan ve bugün 50 yılı geride bırakan Form Şirketler Grubu, İklimlendirme ve Yenilenebilir Enerji alanında, yaşam ve imalat kalitesini arttıracak cihazların üretim ve temini ile birlikte düzenli bakımını sağlamaktadır. Form Şirketler Grubu’nun merkez ofisi Maslak İstanbul'dadır. Ankara, Antalya, İzmir, Adana ve Bursa’da ise bölge müdürlükleri bulunmaktadır.

Form Şirketler Grubu’nun üretim faaliyetleri İzmir Pancar’daki fabrikasında sürdürülmektedir. Munters aktiviteleri Gebze Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrika ile Türkiye’ye ve yurtdışına hizmet vermektedir. Klima faaliyetlerinde Merkezi Klima Sistemleri ve VRF cihazları temin eden Form Şirketler Grubu, her tür binanın, fabrikaların ve alışveriş merkezlerinin cihaz teminini sağlar, kurulum ve bakım faaliyetlerini gerçekleştirir. Ayrıca güneşten elektrik elde eden Fotovoltaik sistemlerin projelendirme ve anahtar teslim kurulumunu sağlar. Paket klima cihazlarında Lennox, ısı pompalarında Climate Master, soğutma gruplarında DunhamBush, Decsa ve Clivet, VRF ürünlerinde ise Mitsubishi Heavy Industries klima sistemleriyle büyük hacimli binaların iklimlendirilmesi için geniş bir ürün yelpazesi sunar.

Form Şirketler Grubu, kurulduğu günden bugüne istikrarın verimlilik bilincinden geçtiğine inanıyor. Referansları arasında Migros, Arçelik, Brandium, Akasya Acıbadem Carya Golf Resort, Maxx Royal Kemer, Rixos Premium Belek, Aqua Florya AVM, Kamer Tekstil, Assan Alüminyum, Teknopark, İstinye Park AVM Özdilek, Garanti Bankası, Mall of İstanbul, Zorlu Center AVM, Terracity AVM Antalya, TEB, Eser Holding, Eclips Maslak, Ant Teras, Swiss Otel, gibi prestijli projeler yer alıyor. Form Şirketler Grubu hakkında daha fazla bilgiye www.formgroup.com internet adresinden ulaşılabilir.

Yeni ürünler, haberler ve diğer duyurulardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.