Yeşil Yapı Kataloğu

HYUNDAI ELEVATOR

Asansör ve Yürüyen Merdiven Sektöründe Yenilikçi Lider: Hyundai Asansör!

Hyundai Elevator, 2010 yılında giriş yaptığı Türkiye pazarında; ürünlerinin sahip olduğu akıllı teknoloji, yüksek hız kapasitesi ve konfor ile rakiplerinden ayrışıyor. En yeni teknoloji kullanılarak sunulan estetik ve çevre dostu asansörlerini, Türkiye ve bölge ülkelerdeki prestijli projelere tesis ederek modern binalar ve yapılarda hızlı, konforlu ve sorunsuz bir ulaşım sağlayan Hyundai Elevator, yenilikçi çözümlere imza atmaya devam ediyor.

Türkiye’de saygın projelere asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bant sağlayan Hyundai Elevator Türkiye; Metropol İstanbul, Diyarbakır Havalimanı, Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Metro hattı, Folkart Towers, Nidakule Ataşehir-Levent, Varyap Meridian, İstanbul Adalet Sarayı, Nurol Tower, Ege Perla İzmir, Maslak Office ve Sarphan Finans Park gibi birçok farklı ve prestijli projede sahip olduğu ileri teknoloji ürünler ile fark yaratıyor.

Ürünlerini her zaman daha güvenli, daha konforlu ve daha tüketici odaklı bir yaklaşım ile tasarlayan Hyundai Elevator; 1984 yılında girdiği asansör pazarında günümüze kadar birçok akıllı bina çözümüne imza attı. Sektöründe yüksek üretim hacmi ile çalışan Kore devi Hyundai, asansörlerini Kore’de bulunan 205 m. yüksekliğindeki asansör test kulesinde test ediyor. Dünyada bugüne kadar 100.000 ünite üretim gerçekleştiren Hyundai Elevator’ın ürün yelpazesinde; asansör, yürüyen merdiven, ve yürüyen bantların yanı sıra otomatik park sistemleri, metro platform kapıları ve malzeme yükleme boşaltma sistemleri bulunmaktadır.

Yeni ürünler, haberler ve diğer duyurulardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.