Yeşil Yapı Kataloğu

SAPA YAPI SİSTEM SAN. VE TİC. A.Ş.

1997 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren İsveç merkezli Sapa Building System, mimari alüminyum sistemler konusunda Avrupa’nın en büyük firması konumundadır.

40’dan fazla ülkede 23.000 çalışanı ile dünyanın en büyük alüminyum firması olan Sapa Building System’in mimari alüminyum sistemler alanında çalışan kolu ve sektörün öncü firmalarından Sapa Yapı Sistem; çoğunlukla proje bazlı çalışan ve bu projeler için özel çözümler geliştiren, mimarlar, danışmanlar ve diğer proje ortakları ile iletişim halinde olan bir yapılanmaya sahiptir.

“Bugünü değil, yarını şekillendirme” prensibi ile tasarlanan, inovatif ve yüksek performanslı ürünleri sayesinde yüksek katlı yapı koşullarında bile müşterilerin rahatlıkla kullanabileceği sistem çözümleri sunmaktadır.

Geniş bir ürün portföyünün yanı sıra proje odaklı çözümleri ve mimarların hayal gücünü destekleyen çözümleriyle birçok üst segment projede çözüm ortağı olarak yer almaktadır.

Türkiye’de faaliyete başladığı 1997 yılından bu yana farklı ölçeklerde birçok projede yer alan Sapa Building System, sektörün aranan mimari alüminyum sistem firması olmuştur. Otel projelerinde özel detaylar ile kazandığı tecrübeyi zaman içinde konut ve ofis projelerine de aktaran Sapa Building System, kendi alanının pazar lideri durumuna gelmiştir.

Son 5 yıl içinde yer aldığı projelerden bazıları:

Metropol İstanbul, Emaar Square, İstanbul

Varyap Meridian, İstanbul, Türk Telekom Genel Müdürlük Binası, Ankara, Ege Plaza, Ankara

Dumankaya İkon, İstanbul, Akasya Acıbadem, İstanbul, Çiftçi Towers, İstanbul, Spine Tower, İstanbul, Adana Sheraton, Adana, Maxx Royal Kemer, Antalya, Palladium Tower, İstanbul

Esas Ofis Park, İstanbul, Next Level Loft Ofis, Ankara, Royal Adam Eve, Antalya, Caprice Gold, İstanbul, Vicem Bodrum Evleri, Muğla

Bodrumbodrum Evleri, Muğla, Regnum Carya Golf Hotel, Antalya, Bodrum Adabükü Evleri, Muğla, Gateway Ofis Binası, Bakü-Azerbaycan

National Gymnastic Arena, Bakü-Azerbaycan

Yeni ürünler, haberler ve diğer duyurulardan haberdar olmak için bültenimize kayıt olun.